ZAŚWIATY U BOGA

Jesteś # osobą zainteresowaną parapsychologią

Gdy byłem młody,
Chciałem zmienić świat.
Gdy dorosłem,
Świat zmienił mnie.

Strona Główna

O książce - ZA KULISAMI U BOGA

Za kulisami u Boga

Schematyczny rozwój ducha człowieczego" to książka o poszukiwaniu duchowości, prawdy i tajemnicy na temat naszego istnienia. Niewątpliwe może zbudzić ona wiele kontrowersji i masę innych pytań odnośnie prezentowanych faktów, jednak jest to publikacja szczególnie dla osób odważnych, poszukujących innych rozwiązań i nowych poglądów dotyczących dogmatów wiary.

SŁOWO WSTĘPNE – ZANIM PRZECZYTASZ - SZANOWNI PAŃSTWO

Zarówno w pierwszej, jak i w obecnej książce staram się ujawnić to, co utajnione oraz przekazać to, co utajnione oraz przekazać podwaliny pod pewną, niewygodną dla niektórych kręgów wiedzę, która może zbulwersować ludzi wierzących w dogmaty. Niektórzy ludzie, a także zaświaty, broniąc swoich pozycji, nieświadomie uniemożliwiają poznanie pełnej prawdy. Jeszcze inni czerpią ogromne zyski z propagowania pewnych – wygodnych dla siebie – fragmentów wiedzy duchowej, przedstawiając ją w złym świetle i zastraszając ludzi.


Parapsychologia jest nową – choć tak naprawdę bardzo starą dziedziną wiedzy, owianą tajemnicą i trudno zbadać ją naukowo. Zjawiska, które spotykamy na co dzień, czasem są tak subtelne, że dla wielu ludzi zajętych pogonią za lepszym jutrem pozostają niedostrzegalne i tym bardziej niezrozumiałe. W odwiecznej walce o przetrwanie w materii, ciągle borykając się z kłopotami życia na Ziemi, przechodzimy obok nich. Żyjemy w różnych miejscach, na różnych kontynentach, reprezentujemy różne narodowości i wyznania religijne. A jednak warto, żeby każdy z nas przyjrzał się bliżej tym zjawiskom.

Drogi Czytelniku, postaraj się być wyrozumiały. Spróbuj wczuć się w treść tej pracy. Porównaj ją z własnymi przeżyciami, o których być może chwilowo zapomniałeś. Czytając, możesz podkreślić na czerwono zdania, które są sprzeczne z Twoimi poglądami lub doświadczeniami, zaś te zgodne – na zielono. Prawdopodobnie po wielu latach Twój pogląd zmieni się. Przeczytaj jeszcze raz, wprowadź korektę i sprawdź ponownie zgodność własnych poglądów.

Życzę przyjemnej i owocnej lektury.
Piotr Arkadiusz Kociszewski

Książkę polecam wszystkim tym których interesują zjawiska paranormalne i parapsychologia oraz duchowość człowieka a w szczególności rozwój duchowości, które autor opisuje w 12 fazach. To ciekawa książka, po której przeczytaniu "zdobędą Państwo wiedzę o 12 fazach rozwoju duchowego, w tym o rozwoju duchowym powyżej koloru żółtego (według schematu Newtona)." Moja ksiązka "Za kulisami u Boga. Schematyczny rozwój ducha człowieczego" jest dostępna w formie papierowej i ebooka w wielu księgarniach. Zachęcam do jej przeczytania.

Zaświaty za kulisami

książka przełamująca stereotypy dotyczące różnego typu kontaktów z zaświatami, duchami czy energiami nie z naszego fizycznego świata. Autor sprowadza te kontakty "na ziemię", obnaża je, ukazuje od ludzkiej zwyczajnej strony, dalekiej od mistycyzmu, bez otoczki wiedzy tajemnej. Dzieli się z czytelnikami własnymi , także trudnymi doświadczeniami w tym względzie. Krok po kroku uczy, jak nawiązywać kontakty z energiami poprzez pismo automatyczno-intuicyjne z pełną świadomością. Sugeruje prace w grupie, która daje większe możliwości i bezpieczeństwo. Zaleca nieufność, sprawdzanie, z kim mamy do czynienia, przestrzega, żeby nie wierzyć bezkrytycznie we wszystko, co piszą i mówią energie. Nie wszystkie są pozytywne i nie wszystkie chcą nam pomóc, nawet jeśli zapewniają o miłości. Autor podkreśla znaczenie wiedzy – im więcej wiemy o zaświatach, tym trudniej im nami manipulować i tym skuteczniej potrafimy się bronić. Pokazuje też, jak dużo możemy zyskać dzięki informacjom przekazywanym przez pozytywne, wysoko rozwinięte energie. Poleca nawiązywanie kontaktów z bliskimi osobami które odeszły w zaświaty. Autor obala mity dotyczące egzorcyzmów przez księży, metodą średniowieczną. Próbuje wyjaśnić, dlaczego Kościół stara się utrzymać ludzi w niewiedzy.

Gdzie można kupić moją książkę

Galeria

  • Zamek w Czersku
  • Wakacyjne podróże
  • Łódź odnaleziona w Czersku z przed 500 laty
  • Czarnobyl
Więcej

Skontaktuj się ze mną

Dane teleadresowe

Piotr Arkadiusz Kociszewski
parapsycholog@zaswiatyuboga.pl